Search found 85 matches

by karina
Mon Oct 31, 2022 8:38 pm
Forum: dom i ogród
Topic: lina z juty
Replies: 0
Views: 693

lina z juty

Macie jakieś fajne pomysły na to w jaki sposób może być wykorzystana lina z juty ? Mam sporo takiej liny i nie wiem jak mogę ją wykorzystać. Myślałam o oklejeniu donic ale to jedyny pomysł jaki mam. Liczę na Waszą pomoc.
by karina
Mon Oct 31, 2022 8:33 pm
Forum: swobodne tematy
Topic: firma z polecenia
Replies: 0
Views: 680

firma z polecenia

Mam do posprzątania garaż sporych rozmiarów ale ciężko mi się za to zabrać. Nawet jak uda mi się zebrać do posprzątania rzeczy z garażu to wydaje mi się, że będzie konieczne mechaniczne czyszczenie podłogi tylko sama sobie nie poradzę. Macie namiary na sprawdzoną firmę?
by karina
Sat Aug 07, 2021 6:54 pm
Forum: edukacja
Topic: przygotowanie do matury
Replies: 0
Views: 886

przygotowanie do matury

Przyznam, że boję się czy dam radę samodzielnie przygotować się do matury. Ostatnio koleżanka doradziła mi abym zajrzała na stronę https://www.abiturient.edu.pl/oferta/pr ... do-matury/ gdzie przygotowanie do matury idzie bardzo sprawnie i co ważne skutecznie. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
by karina
Sat Aug 07, 2021 6:48 pm
Forum: poważne tematy
Topic: platforma handlowa
Replies: 0
Views: 1198

platforma handlowa

Prowadzę z mężem niedużą hurtownię z artykułami szkolnymi. Ostatnio mąż wpadł na pomysł na sprzedaż między firmami. Zainteresowała go „platforma handlowa B2B” , a konkretnie to coś na wzór https://merxu.com/pl/ . Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
by karina
Sat Aug 07, 2021 6:39 pm
Forum: swobodne tematy
Topic: kozaki na obcasie
Replies: 0
Views: 568

kozaki na obcasie

Nie ukrywam, że lubię zakupy, ale na szczęście w granicach rozsądku. Ostatnio przeglądałam internet i trafiłam na stronę https://born2be.pl/kozaki-na-obciasie i muszę przyznać. że wybór mają bardzo duży. Spodobały mi się "kozaki na obcasie" i zamierzam kupić tym bardziej, że cena teraz jest dobra.
by karina
Sat Aug 07, 2021 6:36 pm
Forum: usługi
Topic: oferta na biuro wirtualne
Replies: 0
Views: 904

oferta na biuro wirtualne

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak biuro wirtualne Warszawa Centrum widziałam fajną ofertę na stronie https://www.jerozolimskie89.eu/ . W sumie mi biuro nie jest potrzebne, bo z klientami mam kontakt u nich na miejscu, więc potrzebuję tak naprawdę tylko adres. Chętnie bym się dowiedziała wię...
by karina
Sat Aug 07, 2021 6:33 pm
Forum: rodzina
Topic: wędkowanie z mężem
Replies: 0
Views: 2385

wędkowanie z mężem

Mój mąż to zapalony wędkarz i ciągle namawia mnie na wspólny wyjazd i wędkowanie. Widziałam, że przeglądał stronę https://pleciona.pl/pl/c/Kolowrotki-Spinningowe/11 gdzie oglądał "kołowrotki spinningowe" i podejrzewam, że ma zamiar kupić. Tak myślę, że mnie to wędkowanie nie ominie i chyba muszę się...
by karina
Sat Aug 07, 2021 6:29 pm
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: tani i dobry hosting
Replies: 0
Views: 886

tani i dobry hosting

Bardzo rozsądne pakiety ma teraz w ofercie Sprint Data Center. Zastanawiam się nad zmianą usługodawcy i chyba zdecyduję się na tani hosting właśnie od nich. Jak porównacie ich ofertę na stronie https://www.sprintdatacenter.pl/tani-hosting-www z innymi, to przekonacie się, że to najlepszy wybór.
by karina
Sat Aug 07, 2021 6:26 pm
Forum: badania i rozwój
Topic: wartościowe źródło informacji
Replies: 0
Views: 865

wartościowe źródło informacji

Gdzie szukacie jakichś wartościowych informacji na temat prowadzenia biznesu? Przydałoby mi się jakieś wsparcie z zakresu napisania porządnego biznesplanu, reklamy w internecie, interesuje mnie też prowadzenie spółki i wycena udziałów i właściwie wszystko co wiąże się z biznesem. Kilka zagadnień zna...
by karina
Tue Jun 29, 2021 4:14 pm
Forum: poważne tematy
Topic: używane frezarki
Replies: 0
Views: 825

używane frezarki

Jakiś czas temu zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy jeżeli kupię używane frezarki, to czy będę w stanie zapewnić sobie odpowiednią ilość zleceń, by były one ciągłym w ruchu. Dobrej jakości frezarkę widziałem na stronie https://www.kriw.pl/ . Słyszałam jednak, że wiele firm zleca różnego rodzaju ob...